Dva životopisy

Dnes v 13:49 | Miroslav Václavek
První je životopis politického vězně a antikomunisty Jiřího Wolfa a je k přečtení zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Wolf

Druhý, níže uvedený je požárního referenta a řídícího technicko-hospodářského pracovníka (THP), soudruha Rostislava Hedvíčka. Když pan Wolf byl vězněn v koncentračním táboře Minkovice, tak se soudruh Hedvíček stal leninským kádrem jmenovaným Ministerstvem vnitra ČSSR a jinými zločineckými organizacemi na své nomenklaturní místo s platem převyšujícím plat kapitána StB. Viz zákon č. 133/1985 Sb. o požární ochraně, který praví: "§ 7, odst. (1): Ustredni organy, nadrizene organy a organizace ustanovuji k plneni svych povinnosti na useku pozarni ochrany technika pozarni ochrany. Ustredni organy ho ustanovuji po vyjadreni ministerstva vnitra, nadrizene organy po vyjadreni krajskeho narodniho vyboru a organizace po vyjádreni narodniho vyboru, ktery v nich vykonava statni pozarni dozor."

Když pana Wolfa zavírali na samotku, tak soudruh Hedvíček využíval své pozice a slunil se na plážích Jugoslávie, kam jej komunistická strana jako svého věrného syna pravidelně pouštěla.

Když pan Wolf byl bit komunistickými dozorci za nesplnění norem, tak se soudruh Hedvíček vzdělával za účelem ochrany socialistického majetku, přísahal věrnost socialismu: "Slibuji na svou cest a svedomi, ze budu verny Ceskoslovenske socialisticke republice a jejimu socialistickemu spolecenskemu zrizeni, budu chranit zivoty a zdravi obcanu a majetek pred pozary. Sve povinnosti budu vykonavat svedomite, dusledne plnit pokyny a rozkazy nacelniku a velitelu Sboru pozarni ochrany a pri svém jednani budu mit stále na zreteli zajmy socialisticke spolecnosti." A stávaje se kurvou, vstupoval do SSM, ROH a branně politické organizace Svazarm.

To mu ovšem nebrání, aby se prohlašoval za pronásledovanou osobu komunistickým režimem, které znemožnil jak vzdělání, tak normální život.

Záznamy a hodnocení soudruha Hedvíčka jsou uvedeny níže, ať si každý učiní svůj vlastní názor a porovná je se všemi lživými tvrzeními, která o sobě dříve napsal. Řekl bych, že je hanbou nejen pro politického vězně, stýkat se s takovou osobou.
---

Marie Soukupová:"Pokud se týká mého vlastního bratra Rostislava HEDVÍČKA, nar. TT. MM. JJJJ tento pochází z dělnické rodiny, kde společně se mnou vyrůstal. V roce 1961 nastoupil povinnou školní docházku , kterou ukončil v roce 1970 v ZŠ v Kojetíně. Poté pokračoval dále ve studiu na SZTŠ v Přerově, kde v roce 1974 maturoval. Po skončení studií vystřídal několik zaměstnání a od roku 1979 až do svého odchodu do ciziny pracoval jako bezpečnostní technik v SELIKU Olomouc, závod Kojetín. V roce 1978 se oženil s Marií roz. Jemelkovou se kterou má dvě nezl. děti a to syna Rostislava a dceru Martinu. Bratr nebyl politicky organizován, byl členem SSM a dosud nebyl soudně trestán. Pokud se týče důvodu odchodu do ciziny mého bratra a jeho manželky a dětí, tak k tomu uvádím, že tento mi opravdu není znám. Zde v ČSSR měli oba dobré pracovní podmínky a pokud je mi známo skoro každý rok cestovali na dovolenou někde do ciziny. Pokud se týče majetku, tak vlastnil osobní automobil s přívěsem, se kterým vycestoval do ciziny. Naše rodina v cizině nemá žádné známé nebo příbuzné a rovněž s cizinou neudržujeme žádné styky. Opravuji, vzpomněla jsem si, že v Kanadě mám sestřenici Martu JAŠKOVOU, která tam asi před pěti lety emigrovala se svou rodinou. Její adresu pobytu v Kanadě však neznám a rovněž si s ní nijak nedopisuji ani s ní neudržuji žádné další styky. Pro potřeby trestního stihání poskytuji pohlednici, kterou jsem od bratra Rostislava obdržela v měsíci červnu 1986 a tuto žádám zpět."
---

Marie JEMELKOVÁ: Po poučení o právu odepřít svědeckou výpověď podle 100 odst.2) tr. řádu svědkyně uvádí, že tohoto práva nevyužívá a svědčit chce. "...pokud již nevycestovali do Kanady tak se v Rakousku zdržují na adrese: Betreuungstelle-Thalham, A-4880 St. Georgen im Attergau. Pokud jsem dotazována, co bylo důvodem odchodu do ciziny mojí dcery a její rodiny, tak opravdu nevím, proč to udělali."
---

Obvodní oddělení VB Kojetín
V Kojetíně dne 9. října 1986
Č.j. VB.- 840/1086
...Jmenovaný měl v místě bydliště chování dobré a ze strany spoluobčanů nebylo k jeho osobě žádných připomínek, taktéž ve svém pracovišti byl hodnocen kladně. Byl členem ZO Svazarm Kojetín a ROH na pracovišti. ...Bydleli společně v rodinném domku rodičů Rostislava Hedvíčka.
---

Krajská správa SNB - odbor vyšetřování StB
VS-ČVS - 262/1986

POSUDEK
Rostislav Hedviček, nar. TT. MM. JJJJ, který byl naším zaměstnancem. Do funkce bezpečnostního technika a požárního technika nastoupil 1. 5. 1979, do kategorie THP byl zařazen po absolvování odborného kurzu na Institutu výchovy BP v Brně od 1. 10. 1979. Postupně se zapracovával do problematiky OBP a PO závodu, poněvadž předtím takovou funkci nezastával. Svěřené úkoly plnil dobře, své znalosti si doplňoval studiem odborné literatury a účastí na školeních a kurzech. Jeho pracovní morálka byla dobrá, během doby zaměstnání nedošlo k žádnému porušení pracovní morálky. Po odborné stránce projevoval snahu k osvojování si dalších teoretických a praktických znalostí. Politicky organizován nebyl. Byl členem ROH od roku 1976, členem SSM. Vykonával funkci instruktora jízd ve Svazarmu-autoškole. Byl veselé, kamarádské povahy, měl přímé jednání. Průměrný měsíční čistý výdělek činil 3 267,- Kčs.

ředitel závodu
Ing. Špatina
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nawilky nawilky | Web | Dnes v 13:56 | Reagovat

Jůů krásný Budeš mé SB jestli ano zapiš se na  http://nawilky.blog.cz/1109/new-zapis-sb#pridat-komentar  Budu Moc ráda ♥  Promin za Reklamu Píšu to jenom Hezkým Blogům

2 Emil Emil | Web | Dnes v 14:12 | Reagovat

Člen Svazarmu nebyl kom. režimem pronásledován. Spíš naopak (viz Web). Perzekvovaný občan by se totiž do Svazarmu normálně vůbec nedostal. Natož aby tam pracoval.

3 Otazka Otazka | Dnes v 14:20 | Reagovat

[2]:Takze ani nebyl synem kulaka? ;-))))))

4 Krebs Krebs | Dnes v 14:25 | Reagovat

Ale jeho sekta mu to zere i s navijakem.

5 Emil Emil | Dnes v 14:29 | Reagovat

[4]: Ti lidé buď neznají nebo ani nechtějí znát tehdejší poměry v husákovském ČSSR.

6 Jenda Jenda | Dnes v 14:37 | Reagovat

Všechno jsou to lži!

Rosťa v žádném SSM nebyl, všechno jsou to podvrhy!

I s tou jeho údajnou sestrou Soukupovou. Vždyť ji vůbec nezná!!!!
Takovéto podlé lži a podvrhy, že se nestydíte!

Navíc Rosťa nebyl žádný prominent režimu, ani žádný bezpečnostní technik, jako kulackému synovi režim dovolil pouze podřadné a špatně placené práce, jako třeba šofér hovnocucu!

A do Svazarmu vstoupil jen proto aby se přes Autoturist jednou jedinkrát dostal do Jugoslávii a mohl z toho pekla, co mu komunisté připravili uniknout, vy prolhané svině!!!

On si totiž s StB užil své, narozdíl od vás, vy kurvy nepřirozený.

Tfuj, odplivávám si před vámi, vy mentálně bezprizorní prolhaná hovada!!!!!!!!!!

7 Rostislav Rostislav | Dnes v 14:51 | Reagovat

[6]:Ano stb mu dala pas na zachodu a tyrala ho cestami do zahranici. Rostik to uz nemohl vydrzet, tak v cizine zustal.

8 Jenda Jenda | Dnes v 16:23 | Reagovat

Upachtěný článek jako celý blog :)

9 Franta Franta | Dnes v 16:27 | Reagovat

[8]: Tak co sem lezeš ty debile? :-D

10 Jenda Jenda | Dnes v 16:32 | Reagovat

Abyste to čuráci věděli.

11 Jaroslav Jaroslav | Dnes v 16:37 | Reagovat

[10]: Koukám, že máte "hezký" slovník.

A také jste nějak, vy čestný a poctivý  a pravdomluvný člověče, jaksi "zapomněl" odpovědět na příspěvek č. 38: http://krystlik.blog.cz/1109/hedvicek-coby-redaktor#93941361

12 Jak se věci doopravdy mají: Jak se věci doopravdy mají: | Před 2 minutami | Reagovat

Jako první si dovolil na neuvěřitelné a neutuchající lži Hedvíčka upozornit jistý Dobák. Do té doby jste vy všichni drželi huby a žrali Hedvíčkovi ty jeho bláboly jako kladrubský koně seno. A ještě jste ho hájili. Inu jasná sekta.
Hedvíček spolu s Vaňkem z něj udělali pedofila.

Pak si ovšem Dobák "dovolil" v diskuzi Palloto(kterou pak Hedvíček pronásledoval, ostatně jako i jiné, kteří si dovolili proti němu napsat něco negativního, viz např.: http://dvoranaslavy.blogspot.com/)pravdivě napsat rok emigrace Hedvíčka(oproti Hedvíčkem uváděných "sedmdesátých let").
Strhla se neuvěřitelná kampaň proti Dobákovi, do které jste přispěli i vy, kteří nyní na Hedvíčka nadáváte, Hedvíček dokonce napsal proti Dobákovi lživý článek o tom, že to byl on kdo hackersky zmanipuloval(!) Hedvíčkův článek na Respektu, kvůli kterému byl tenkráte odsud vyhozen(http://hedvicek.unas.cz/Proc-uz-tu-nenajdete-blog-Rosse-Hedvicka.html).Až když prý Dobák pohrozil že nechá zveřejnit Hedvíčkovu pravou fotku kterou má z Hedvíčkova pobytu v Bratislavě, Hedvíček článek smazal.

Pak přišel V. Bosák. Hedvíčkovi se asi zřejmě opět typicky nelíbily jeho delší vlasy, nebo co, a začal se do Bosáka navážet. Ten si to ovšem nenechal líbit, nelenil a vytáhl si jeho svazek a zveřejnil konečně pravdu o Hedvíčkovi, zcela diametrálně odlišnou od toho čím Vás léta a desetiletí krmil a s čím jste nadšeně souhlasili.

Zdrcený Hedvíček vytáhl opět "spolehlivou" kartu: Bosák je pedofil, trestaný pedofil! A další věci, jako že je zloděj, dlužník, atd.. Důkazy ovšem samozřejmě žádné. A vše samozřejmě popřel. Napsal dokonce že jeho datum narození je ve skutečnosti datum narození jeho bratrance Jindřicha a že vlastní sestru Soukupovou nezná, zapřel ji!!!(http://hedvicek.unas.cz/Hedvicek_lze.wmv). Přesto mnozí z vás i těmto už zoufalým a neuvěřitelným lžím i nadále věřili.

A nyní je na na "parketě Krystlík(a Václavek). Dovolil si opět zveřejnit pouhá fakta z jeho svazku a dát do souvislostí pár zřejmých věcí, které jsou ale již léta známá ze stránky hedvicek.unas.cz(o které Hedvíček a jeho nohsledi tvrdí, že jsou tam osobní útoky proti němu. Nic takového tam není, jsou tam pouze fakta, výroky a odkazy).

Zatímco Hedvíčkovi oponenti si "dovolili" zveřejnit proti němu pouhá a hlavně ověřitelná fakta(ať už z jeho svazku, nebo to co sám řekl), on proti nim používá NEOVĚŘITELNÉ lži "vycucané z prstu" - jak jinak, od patologického lháře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.