středa 5. března 2014

3x Ross Hedvíček a jacuzzi

Kojetinský megaloman Rostislav "Ross" Hedvíček má potřebu neustále dávat svým věrným v sektě a několika zbylým čtenářům Agitpropu najevo,že jeho papundeklová haluzna na Floridě ukrývá bazén "jacuzzi". 

Tentokrát však Hedvíček nenatáčí k zoufalosti osamělý bazén, ve kterém si očvachtává svoji diabetickou nohu, ani nepořizuje nahrávku,kde vulgárně,jako ruský mužik,uráží svého domnělého oponenta.

Kdepak, tentokrát uvidíme onačejší video! Z Prahy,z Rosťou milovaného města kruhových objezdů, promovaných inžinýrů a želivské vody, přijela jeho bláznivá obdivovatelka Jiřina (návštěvě jsem se věnoval písmem i obrazem v již dříve publikovaném článku zde na Dvoraně hlouposti Rosti Hedvíčka).To, co spatříte na videozáznamu, který Hedvajz zveřejnil na serveru Youtube, ve vás zanechá nesmazatelné pocity a odvahu pustit si video znovu neleznete patrně jen pod vlivem alkoholu, nebo jiné návykové látky.
(Zkuste třeba červené víno, ostatně i bláznivá Jiřina si na záznamu spokojeně pomlaskává jako kojetínská podruhyně).    

Rusalka v jacuzzi...

Neděle v 20:24 |  Clanky osvetove
Pro vsechny bezcharakterni trotly, co se cpou lidem do prizne, lezou jim do soukromi a pak uverejnuji blbosti na internetu.

Jiřina v jacuzzi - kliknutím obrázek zvětšíte.

Před talentem Jiřiny Korčákové bledne i Barbara Hendricks.A opět v hlavní roli bazén Rosse Hedvíčka  :o)


Jak se u bazénu volá,tak se z šatny ozývá.Mimochodem, diskuze k oné bazénové ohavnosti je také počtení za všechny peníze.
První si v komentářích vzala slovo Jiřina Korčáková.

Komentáře

1 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | Neděle v 21:18 | Reagovat
Aby bylo jasno, uverejneno s mym souhlasem neb to, co nekteri borci uverejnuji na internetu o lidech, kterym se vetreli do prizne, aby mohli cmuchat v jejich soukromi, to je neuveritelne, to jsou neskutecne blbosti a sprostactvi. Zastavam nazor, ze horsi uz to snad nemuze ani byt a tak jsme si s Rostou solidarne a s chuti zablbli na kvadrat  a ja jsem k tomu jeste vyjadrila prani, aby tam Rosta napsal "Zaslouzila umelkyne Jirina Korcakova" a osobne a s predstihem k tomu pro vsechny ty trotly dodavam: VYS...E SI VOKO! 

6 hankaK hankaK | E-mail | Pondělí v 13:37 | Reagovat
Ty holka, co mas v te sklenicce??? Ja si te ulozim, az se budu zase potrebovat zasmat, pustim si te.
Je mi lito, ze se nedostanu na Floridu, ale co neni letos, muze byt pristi rok.
A jestli te nenacapam letos v Praze, tak si hodim masli.

8 Natasha Natasha | Pondělí v 19:12 | Reagovat
Jirinka, proc jsi nepredvedla svoje ASSets ?  pozaduji toto producirovani se za vrchol nevkusu nikoli hodny Slavjanske diefky 

15 jkorcak jkorcak | E-mail | Dnes v 11:16 | Reagovat
[6]: Ve sklenicce mam vino.Proto jsme tu mydlovou operetu vyvedli, aby ses zasmala, tady si lidi mejou hlavy na internetu a jsou na sebe sprosti, ja jsem se zase ztriskala v Rostove vane po libosti.
My jsme puvodne blbnuli jen tak v soukromi, ale tady je moda zverejnovat na "internatu" soukromi cizi, tak my jsme nechali prosaknout Rostovu virivku.
A kdyz muze Valdova, to jest Ceska vystavovat na anglickem webu svazky ceske STB a Australan Vanek posilat do USA sprosta udani a pomluvy, aby znicil zivot potomstvu lidi jemu nepohodlnych, proc bychom se my nemohly ztriskat v americke virivce a posilat pritom srdecne pozdravy z Prahy? Koneckoncu povest, kterou pritom muzeme znicit je jenom nase vlastni! :-D

16 jkorcak jkorcak | E-mail | Dnes v 12:01 | Reagovat
[8]: [9]: Inzenyrko Natasho! Co to je ASSets? To co predvadis ve svych jazykovych calamadach ty?
Vysvetli nam "Slavjanskym diefkam" jako spravna vedecka pracovnice pochazejici ze (s)prosteho lidu, kde ma nevkus svuj vrchol ... u tebe? Vzdyky jsem si myslela, ze nevkus zadny vrchol nema, ani rad, proto si tak potrpi na metaly, tituly, vyznamenani ... a rady!
[9]:[12]: Tva panicka hruza z predstavy, ze nejaka Slavjanska diefka znesvetit by mohla paane RH's bathroom-uh nejakymi svymi ASSets (i kdyz nevim, co to je), se mi jevi jako naozaj vymluvna corroburujici ie implicitlivje potvrzujici moji domenku, ze jsi v podstate plassi muz s kompil(k)ovanou dushi z(h)eny ... ze ty by ses chtela v te RH's bathroom-uh take takhle ztriskat! Holenku na to by ti ani tve vedecke prace a vsechny tvoje Nobelovy ceny nestacily! Mne stouplo vino do hlavy a ty hned vedes dialog s nejakymi mymi ASSets (i kdyz nevim, co to je), nechtela bys to hodit na papir? Nejaky ten Alfons Mucha by se nam tu siknul. Mohla bys diskutovat s Rostou o umeni (to on rad)! A rovnou mu vysvetli ten svuj nazor, ze nema lezt na vrchol! :-P
17 jkorcak jkorcak | E-mail | Dnes v 15:59 | Reagovat
[6]:Ja jsem ted porad v Praze, ale slouzim nocni sluzby, takze bude lepsi dat mi vedet. Posledne to nevyslo, moc mne to mrzelo, uz se na tebe moc tesim! Budes mi povidat, jak krasne jsou v lete vsechny ty destinace, ktere ja videla na podzim. :-D

Sincerely

Viktor Čistič

14 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Hedva ale chce, aby se o nem psalo neustale. Jak - to je dnes uz zcela vedlejsi.

  OdpovědětVymazat
 3. Ha ha ha, nejnovější výplod megalomanského a sebestředného psychopata:

  "Casto ted dostavam dotazy, co jako rikam na Ukrajinu."
  ;-)

  http://hedvicek.blog.cz/1403/stejny-kozich-obraceny-naruby

  OdpovědětVymazat
 4. Ze pry "jeho papundeklová haluzna na Floridě " haha. Beton, ty ceska pico! Beton!

  Ross Hedvicek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty Kojetínskej zmrde, až se vrátíš do ČR, tak budeš na fízlárně za ty "české píči" dennodenně. ;-)

   To totiž málokdo ví, že Kojetínská bestie uvažuje o tom, že by se na důchod vrátil do ČR. Zároveň mu je ale jasné, že by čelil trestním oznámením a soudům, za všechna ta zvěrstva zrůdnosti, co za ta léta napáchal a co jsou v ČR trestnými činy.

   To ho dovádí opět k zuřivosti - buď se doživotně vztekat na Floridě (kde je úplně v hajzlu, pravý domov je totiž český internet), anebo návrat do ČR, ale s velkými problémy a pravděpodobným vězením.

   Vymazat
  2. Hamršák se vraci do Kojetina? To jsem nevedel. Asi to bude tim, ze mezi Americany nikdy poradne nezapadl.

   Vymazat
 5. Hedvajz uz ze zoufalstvi zverejnuje stare clanky Ivana Spacka.

  OdpovědětVymazat
 6. Kojetinsky silenec prska vzteky ze zverejnili jeho spisy.
  Pochybuji ze by byl stejne pohorseny kdyby dostal do pracek krystlikuv spis a nezverejnil ho.

  OdpovědětVymazat
 7. Podivejte se na hedvuv blog. Podrekl se ze o ztratu obcanstvi vubec neusiloval.

  OdpovědětVymazat
 8. Hedvicek je vul.

  OdpovědětVymazat
 9. Po atentátech na Hedvicka zachvátila režim paranoia, líčí agent z CS Clubu

  Fanatické uctívání Nejvyššího vůdce, poslušné masy a nemilosrdný trest pro ty, kteří se odváží vzdorovat. Hedvickuv režim v CS Clubu působí na první pohled sebevědomě a neotřesitelně, ale pravda je trochu jinde, tvrdí bývalý agent rozvědky BIS. Bývalý agent rozvědky se s reportérem KHT sešel v Kojetine. Podsaditý devadesátník, který z CS Clubu utekl v roce 2005, sice nechtěl zveřejnit své jméno (ve článku vystupuje pouze jako "Pan Viktor K."), otevřeně však promluvil o vnitrostranických intrikách, které režimem otřásly v základech a vyvolaly v něm úzkostný strach o vlastní existenci, jenž vyústil v četné represe proti jeho nepřátelům - ať už skutečným, nebo domnělým.

  OdpovědětVymazat
 10. Bývalý esenbák8. dubna 2014 6:06

  Před časem jsem se hospodě účastnil s místními strejdy diskuze o Hedvíčkovi z Kojetína. Pamatuji si ho jako velkého snědého borce s brýlemi, co s námi chodil sloužit jako pomocník. Tyhle lidi, kteří ve svém volnu navlékali pásky PS-VB a buzerovali spoluobčany, jsem vůbec nechápal. Rosťa byl jedním z nich. Až moc aktivní a říkalo se, že i donáší, proto ho také většina příslušníků nesnášela. Při noční službě s takovým uvědomělým volem si nemohli ani na chvilku zdřímnout, nebo se ulejt.

  Někdy mi také šel na nervy, ale jinak jsem s ním vycházel docela dobře. Byli jsme přibližně stejně staří, on byl rád důležitý, tak jsem ho nechával jednat. To se mu líbilo a třeba řidičům kontroloval všechno možné: tlak v pneumatikách, co vezou, u služ. vozidel příkaz k jízdě (stasku), čitelnost firemního označení ... atd., až mi to bylo i trapné.

  Hedvíček se mi tehdy chtěl zavděčit, taky mi důvěřoval a tak jsem se o něm i něco dozvěděl. Na vojně prý byl u pohraničníků, kde pak i dělal pátrače. To byl voják PS v civilu, s pistolí a pouty, který na rotu vysílačkou hlásil podezřelé osoby směřující k hranici, nebo je i sám kontroloval dle pokynů op. důstojníka. Třeba kecal, ale zapsaný byl dobře.

  Pracoval v lihovaru jako bezpečák a mimo dělal také instruktora jízd ve svazarmu. Být u pomocné stráže VB prý dostal jako stranický úkol, se svěřoval a já se měl na pozoru. Zvláště když líčil, že každý rok jezdí s rodinou do Jugoslávie a nabízel mi sehnat nezvyklé a velké hodinky, co měl na ruce. Byly pěkné, prý zaručeně vodotěsné a velmi přesné, na baterii. Rosťa měl i jiné pěkné věci: kovové brýle s tónovanými skly, jap. kalkulačku, džíny, pevné boty ... všechno ze západu. Do republiky i něco důležitého vozil a proto mu povolovali ty zájezdy do Jugošky s cestovkou od svazarmu.

  Hedvíček si si v Kojetíně nežil špatně, hodně vydělával, patřil k lepším lidem. Dnes je z něj veliký nepřítel komunistů, kterým se co já pamatuji snažil vždy všemožně zavděčit. Proč Hedvíčkovi emigrovali nevím, ale říká se, že mu hrozilo obvinění z nedovolého podnikání, možná i jiných věcí.

  OdpovědětVymazat
 11. Spadla klec. Muž zajal podivné stvoření, může jít o mýtickou kojetinskou bestii

  Kojetinska bestie, tedy „vycucávač koz” Ross Hedvicek, je stvoření, o kterém se mluví už desítky let. Objevuje se zejména v oblasti USA a Kojetina. V minulosti bylo pořízeno už mnoho záběrů tohoto živočicha a stále není tak úplně jasné, zda jde skutečně o neznámé stvoření, či prostě nějaké zvíře s prašivinou.

  Kojetinsky par ing. Viktor Krebs a Jirka Vanek má na své zahradě stvoření, které vyvolává mnoho otázek. Ta základní je jasná - jde o legendární bestii? Zdravý rozum velí odpovědět ne, ale je to zcela jisté? Jirka a její manžel Viktor objevili živočicha bez srsti, který vydával divné zvuky jako "Cesi ste pice" a živil se kukuřicí u domu. Další důvod, proč by mělo jít o kojetinskou bestii, která se má živit primárně krví hospodářského zvířectva.

  OdpovědětVymazat