O tomto webu:

 

Veškeré výroky a odkazy na tomto webu jsou 100% pravdivé a autentické - v originální podobě.

Hlavní zdroje jsou Hedvíčkovy blogy, články, diskuze, stránky a jiné odkazy. Na straně č. 2 jsou pak neuspořádané materiály v surové podobě(avšak taktéž  100% autentické), hlavně Hedvíčkových soukmenovců, příznivců jeho "sekty":

Pro starší výroky posloužilo jako zdroj tzv. (Hedvíčkovo) extremistické diskusní fórum "cs-club" které bylo svého času přeposíláno na "barevny.okoun.cz" a bylo zcela volně dostupné všem. Autor tohoto webu byl jistý čas také(pod přezdívkou) členem onoho "cs-clubu"a od jiného člena tohoto fora pak dostával přeposílány veškeré příspěvky tohoto extremistického spolku vedeného R. Hedvíčkem.

Do budoucna jsou vítány další Hedvíčkovy výroky které můžete zasílat na tento email: hedvicekunas@seznam.cz . Upozornění: musí se ale bezpodmínečně jednat o autentické výroky a musí být na ně ověřitelný odkaz! I poté bude autenticita pečlivě prověřena.

 Pomozte šířením těchto stránek. Stáhněte si speciálně pro to vytvořenou stránku na váš web, dejte na ní odkaz a o více se nemusíte starat.

Poznámka: kdyby měl někdo čas a chuť, může web předělat do lepší podoby a poslat emailem. :-)

děkuji. Jirka

 

 

< zpět na hl. stránku

.